E M R E Ç O L A K
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E M R E Ç O L A K

Emre Çolak Fan Forumu

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn

+4
büsRa_eRen
emre(A)yten
hepsi-Fan
!eLiF!
8 posters
YazarMesaj
!eLiF!
Galatasaray Aşığı
Galatasaray Aşığı
!eLiF!

Rep :
BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn Left_bar_bleue1 / 1001 / 100BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn Right_bar_bleue

BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn Empty
MesajKonu: BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn   BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn Icon_minitimePaz Şub. 17, 2008 4:17 am

,kNdini bşi sNanLrDn nfRet ediYorM..... :ky:
hepsi-Fan
Yeni Gs'li
Yeni Gs'li

Rep :
BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn Left_bar_bleue1 / 1001 / 100BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn   BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn Icon_minitimeÇarş. Şub. 20, 2008 5:22 am

bnde yhaa uyus oluyorum :BB:
emre(A)yten
Admin
Admin
emre(A)yten

Kadın
Rep :
BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn Left_bar_bleue100 / 100100 / 100BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn   BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn Icon_minitimeÇarş. Şub. 20, 2008 5:48 am

ELİF BENDE KENDİNİ BİŞEY SANANLARDAN NEFRET ETYOOOM.... BU ARADA TÜRKÇEMİZE SAYGII =)
https://emrecolak.yetkin-forum.com
büsRa_eRen
Yeni Gs'li
Yeni Gs'li

Rep :

MesajKonu: Geri: BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn   BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn Icon_minitimePerş. Şub. 21, 2008 7:25 am

aynen bende... :BB: nefRet edıyorum gıcıkkkkkkkk :Tvş:
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn   BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn Icon_minitimePaz Mayıs 25, 2008 6:45 am

bende ve birşeyler konuşurken yanına gelen davetsiz misafirlerden nefret ediyorum :Tvş:
eren_esra
Yeni Gs'li
Yeni Gs'li
eren_esra

Rep :

MesajKonu: Geri: BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn   BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn Icon_minitimeSalı Tem. 15, 2008 2:56 am

bende kendini birşey sananlardan nefret ediyorum sanki herşey ellernde herşeyi istedikleri gibi elde edebliceklerini sanıyorlarrr :ÖFf:
cemreci_merve
Ultraslan
Ultraslan
cemreci_merve

Kadın
Rep :
BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn Left_bar_bleue15 / 10015 / 100BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn   BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 2:22 am

aynen kendini bişey sanıyolar gıcık oluyorum sinirler resmen
http://hepsicifan.benimforum.biz/
cemreci_merve
Ultraslan
Ultraslan
cemreci_merve

Kadın
Rep :
BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn Left_bar_bleue15 / 10015 / 100BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn   BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 2:23 am

bide hava atanlardan hava atıp duruyolar gıcıkkkkkkklar :ÖFf:
eren_yaren
Yeni Gs'li
Yeni Gs'li
eren_yaren

Kadın
Rep :
BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn Left_bar_bleue10 / 10010 / 100BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn   BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 8:40 am

Bende YALAKAlardan nefret ediyormmm :ÖFf:
hepsicemreye
S-Moderatör
S-Moderatör
hepsicemreye

Kadın
Rep :
BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn Left_bar_bleue10 / 10010 / 100BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn   BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 9:04 am

ben kendisi bilio vehavası sönecek diye başkasınla paylaşmayanlardan ve daha tam olarak tanımadığım sıkı fıkı olmadığım (özellikle nette tanıdığım) kişilerin bna kız demesine sini oluom
cemreci_merve
Ultraslan
Ultraslan
cemreci_merve

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn   BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 4:06 am

ben san hiç kız dedimi
emre(A)yten
Admin
Admin
emre(A)yten

Kadın
Rep :
BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn Left_bar_bleue100 / 100100 / 100BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn   BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 5:42 am

Valla ben hatırlamıyorum.. ama demiş olabilir miyim ki
https://emrecolak.yetkin-forum.com
cemreci_merve
Ultraslan
Ultraslan
cemreci_merve

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn   BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 8:23 am

bilemem

BiR şyLerDn nfReT ednLeR tpLnSn
1 sayfadaki 1 sayfası